Filtre
Cauta
Pret
Lei Lei
Status Stoc
7
8
5
6
Specificatii
Cantitate în set/ambalaj
81930
Caracteristici cablu
47852
Categoria fibrei optice
113088
113089
113090
113091
113092
113093
113094
Culoare conector
113095
113096
113098
113099
113100
113101
113102
Culoare izolaţie
47113
47121
47142
47173
47183
47195
47200
47201
47211
Diametru cablu
111660
111661
111667
111670
Dimensiuni (a x b x c)
111689
111690
111704
111814
111821
111849
Dimensiuni exterioare
23592
23603
24016
27000
27129
27657
27784
Dimensiuni exterioare cablu
48074
48078
Dimensiuni fibră
113103
113104
113105
113106
Informaţii suplimentare
110596
Lungime
30988
31199
31354
31486
31653
31777
Lungime cablu
51163
51174
51179
51182
51185
51187
51191
51194
51196
51197
51200
51206
51209
51211
51216
51218
51221
51225
51227
51230
51233
51235
51237
51239
51241
51242
51245
51246
51248
51252
Lungime fibră
119101
119102
119103
119104
119105
119106
119107
119108
119109
119110
119111
119112
119113
Material izolaţie exterioară
46507
Producător
217
304
452
476
663
Seria producătorului
16066
16378
Structură cablu/adaptor
65884
65900
65901
65902
65915
65916
65981
65982
65983
65984
66047
66048
66050
66068
66070
Subtip conector intrare
46067
46068
46070
46071
46072
46073
46087
46088
46097
46098
Subtip mufă ieşire
46163
46165
46166
46167
46168
46179
46180
46181
46182
46216
46217
46218
46219
46220
46221
46222
46223
46224
46225
46226
46227
46228
Temperatura de lucru
2685
Tip cablu de conectare
65804
65818
Tip conexiune
45074
Tip echipament
76447
Tip fibră
117815
117816
117817
117818
117820
117821
117822
117823
Utilizare cabluri
48577
48598
48600
Versiune
72122
72228
72230
72239
72286
72311
Patchcord-uri / pigtail-uri fibră optică
17-300320-05
2.232,46 Lei
17-300320-05..
Conexiune: splitter; 1,5m; Diam.cablu: 0,9mm; Intr: fibră x1
Conexiune: splitter; 1,5m; Diam.cablu: 0,9mm; Intr: fibră x1..
Conexiune: splitter; 1,5m; Diam.cablu: 0,9mm; Intr: fibră x1
Conexiune: splitter; 1,5m; Diam.cablu: 0,9mm; Intr: fibră x1..
Conexiune: splitter; 1,5m; Diam.cablu: 0,9mm; Intr: fibră x1
Conexiune: splitter; 1,5m; Diam.cablu: 0,9mm; Intr: fibră x1..
Conexiune: splitter; din ambele părţi; 1,5m; Diam.cablu: 0,9mm
Conexiune: splitter; din ambele părţi; 1,5m; Diam.cablu: 0,9mm..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; 1,5m; Intr: SC/APC
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; 1,5m; Intr: SC/APC..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; 1,5m; Intr: SC/APC
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; 1,5m; Intr: SC/APC..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; 1,5m; Intr: SC/APC
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; 1,5m; Intr: SC/APC..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold
Conexiune: splitter; SC/APC,din ambele părţi; Intr: SC/APC; Gold..
Conexiune: splitter; SC/UPC,din ambele părţi; 1,5m; Intr: SC/UPC
Conexiune: splitter; SC/UPC,din ambele părţi; 1,5m; Intr: SC/UPC..
Conexiune: splitter; SC/UPC,din ambele părţi; 1,5m; Intr: SC/UPC
Conexiune: splitter; SC/UPC,din ambele părţi; 1,5m; Intr: SC/UPC..
Dispozitiv pentru fibră optică; E2/APC; 1m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; E2/APC; 1m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; E2/APC; 2m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; E2/APC; 2m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; E2/UPC; 1m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; E2/UPC; 1m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; E2/UPC; 2m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; E2/UPC; 2m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/APC; 1m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/APC; 1m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/APC; 2m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/APC; 2m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/UPC; 1m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/UPC; 1m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/UPC; 1m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/UPC; 1m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/UPC; 2m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/UPC; 2m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/UPC; 2m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/UPC; 2m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/UPC; 3m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; FC/UPC; 3m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC,fibră; 2m
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC,fibră; 2m..
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC,fibră; 2m
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC,fibră; 2m..
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC; 1m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC; 1m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC; 1m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC; 1m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC; 2m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC; 2m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC; 2m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC; 2m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC; 3m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/APC; 3m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/UPC,fibră; 2m
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/UPC,fibră; 2m..
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/UPC,fibră; 2m
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/UPC,fibră; 2m..
0,00 Lei
..
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/UPC; 2m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/UPC; 2m; Fibră Optică: 900um..
0,00 Lei
..
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/UPC; 3m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; LC/UPC; 3m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM1; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM1; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM1; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM1; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM1; ST/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM1; ST/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; FC/UPC; 1m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; FC/UPC; 1m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; FC/UPC; 2m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; FC/UPC; 2m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; FC/UPC; 3m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; FC/UPC; 3m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; LC/UPC; 1m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; LC/UPC; 1m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; LC/UPC; 2m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; LC/UPC; 2m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; LC/UPC; 3m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; LC/UPC; 3m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; SC/UPC; 1m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; SC/UPC; 1m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
0,00 Lei
..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; SC/UPC; 2m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; SC/UPC; 2m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; SC/UPC; 3m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; SC/UPC; 3m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; ST/UPC; 1m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; ST/UPC; 1m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; ST/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; ST/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; ST/UPC; 2m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; ST/UPC; 2m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; ST/UPC; 3m; LSZH; portocalie
Dispozitiv pentru fibră optică; OM2; ST/UPC; 3m; LSZH; portocalie..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM3; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM3; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM3; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM3; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM3; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM3; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM3; ST/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM3; ST/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM4; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM4; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM4; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM4; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
0,00 Lei
..
Dispozitiv pentru fibră optică; OM4; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM4; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM4; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM4; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OM4; ST/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OM4; ST/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
0,00 Lei
..
Dispozitiv pentru fibră optică; OS2; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OS2; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OS2; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OS2; LC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OS2; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OS2; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; OS2; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OS2; SC/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
0,00 Lei
..
Dispozitiv pentru fibră optică; OS2; ST/UPC; 2m; LSZH; 12buc.
Dispozitiv pentru fibră optică; OS2; ST/UPC; 2m; LSZH; 12buc...
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC,fibră; 2m
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC,fibră; 2m..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC,fibră; 2m
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC,fibră; 2m..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 0,5m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 0,5m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 1,5m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 1,5m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 1m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 1m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 1m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 1m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 1m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 1m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 2m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 2m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 2m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/APC; 2m; LSZH; alb..
0,00 Lei
..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC,fibră; 2m
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC,fibră; 2m..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 1m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 1m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 1m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 1m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 2m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 2m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 2m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 2m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 2m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 2m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 3m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; SC/UPC; 3m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 1m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 1m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 1m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 1m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 1m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 1m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 2m; Fibră Optică: 900um
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 2m; Fibră Optică: 900um..
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 2m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 2m; LSZH; alb..
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 3m; LSZH; alb
Dispozitiv pentru fibră optică; ST/UPC; 3m; LSZH; alb..
0,00 Lei
..
0,00 Lei
..
Echipament: bobină de lansare BOX; OM2; LC/UPC,SC/UPC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OM2; LC/UPC,SC/UPC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OM2; SC/UPC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OM2; SC/UPC,din ambele părţi..
0,00 Lei
..
0,00 Lei
..
Echipament: bobină de lansare BOX; OM3; LC/UPC,SC/UPC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OM3; LC/UPC,SC/UPC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OM3; SC/UPC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OM3; SC/UPC,din ambele părţi..
0,00 Lei
..
0,00 Lei
..
Echipament: bobină de lansare BOX; OM4; LC/UPC,SC/UPC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OM4; LC/UPC,SC/UPC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OM4; SC/UPC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OM4; SC/UPC,din ambele părţi..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; E2/APC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; E2/APC,din ambele părţi..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; E2/APC,SC/APC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; E2/APC,SC/APC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; E2/APC,SC/APC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; E2/APC,SC/APC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; E2/APC,SC/APC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; E2/APC,SC/APC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; E2/APC,SC/APC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; E2/APC,SC/APC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,din ambele părţi..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,din ambele părţi..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,din ambele părţi..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,SC/APC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,SC/APC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,SC/APC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,SC/APC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,SC/APC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/APC,SC/APC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/UPC,SC/UPC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/UPC,SC/UPC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/UPC,SC/UPC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/UPC,SC/UPC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/UPC,SC/UPC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; LC/UPC,SC/UPC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,din ambele părţi..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,din ambele părţi..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,din ambele părţi..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,SC/UPC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,SC/UPC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,SC/UPC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,SC/UPC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,SC/UPC; OSC
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/APC,SC/UPC; OSC..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/UPC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/UPC,din ambele părţi..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/UPC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/UPC,din ambele părţi..
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/UPC,din ambele părţi
Echipament: bobină de lansare BOX; OS2; SC/UPC,din ambele părţi..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 20m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 20m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 20m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 20m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 20m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 20m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 20m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 20m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 30m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 30m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 30m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 30m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 30m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 30m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 30m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 30m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 40m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 40m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 40m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 40m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 40m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 40m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 50m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 50m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 50m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 50m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 60m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 60m; LSZH; alb; UL94V-0..
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 60m; LSZH; alb; UL94V-0
Echipament: cutie de conexiuni FTTH; OS2; 60m; LSZH; alb; UL94V-0..
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 1m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 1m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 1m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 1m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 3m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 3m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 3m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 3m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 5m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 5m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 5m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; E2/APC,din ambele părţi; 5m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; E2/APC,FC/UPC; 1m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/APC,FC/UPC; 1m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/APC,FC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/APC,FC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/APC,FC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/APC,FC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/APC,LC/UPC; 1m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/APC,LC/UPC; 1m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/APC,LC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/APC,LC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/APC,LC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/APC,LC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/APC,LC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/APC,LC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/APC,LC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/APC,LC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/APC,SC/APC; 2m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/APC,SC/APC; 2m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/APC,SC/APC; 3m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/APC,SC/APC; 3m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/APC,SC/APC; 4m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/APC,SC/APC; 4m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/UPC,LC/UPC; 10m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/UPC,LC/UPC; 10m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/UPC,LC/UPC; 1m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/UPC,LC/UPC; 1m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/UPC,LC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/UPC,LC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/UPC,LC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/UPC,LC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/UPC,SC/APC; 2m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/UPC,SC/APC; 2m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/UPC,SC/APC; 2m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/UPC,SC/APC; 2m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; E2/UPC,SC/APC; 5m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; E2/UPC,SC/APC; 5m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 1m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 1m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 1m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 1m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 3m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/APC,LC/UPC; 5m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/APC,SC/APC; 15m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/APC,SC/APC; 15m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/APC,SC/APC; 2m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/APC,SC/APC; 2m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/APC,SC/APC; 5m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/APC,SC/APC; 5m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/APC,SC/APC; 5m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/APC,SC/APC; 5m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/APC,SC/UPC; 15m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/APC,SC/UPC; 15m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 1m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 1m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 1m; LSZH; galben
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 1m; LSZH; galben..
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 2m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 2m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 3m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 3m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 3m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 3m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 5m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 5m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 5m; galben; Gold
Patch cord cu fibră; FC/UPC,din ambele părţi; 5m; galben; Gold..
Patch cord cu fibră; FC/UPC,LC/UPC; 10m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/UPC,LC/UPC; 10m; Fibră Optică: 9/125um..
Patch cord cu fibră; FC/UPC,LC/UPC; 15m; Fibră Optică: 9/125um
Patch cord cu fibră; FC/UPC,LC/UPC; 15m; Fibră Optică: 9/125um..